2012-11-20

Lärd från Ikea.

Här är våra nya bestick, Lärd från Ikea. Köpte två paket och har för mig de kostade runt 250 kr/set. Gillade designen på dem. Känns som om halva köket håller på att bli utbytt, fast det känns hur bra som helst.

Foto: Jag

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar